Organisatie van de vereniging

KV Drachten/Van der Wiel heeft een bestuur dat momenteel bestaat uit zeven leden. Naast het bestuur functioneren 8 clusters, die elk een eigen uitvoerend takenpakket hebben.

Samenstelling van het bestuur:


  • Voorzitter
    Jon van Weperen
    T |
    E | jon.vanweperen@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Algemene zaken, Stichting korfbalaccommodatie Drachten en Businessclub.


  • Secretariaat
    Jeltsje Boomsma
    T | (0512) 537244
    E | jeltsje.boomsma@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Ledenadministratie en Jeugdactiviteiten.



  • Penningmeester
    Ino de Vries
    T | (0512) 544138
    E | ino.devries@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Financiën en Kascommissie




  • Bestuurslid
    Jan Piepers a.i.
    T | 06-54381540
    E | tz@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Technische Zaken




  • Bestuurslid
    Alinda Miedema
    T | 06-40317151
    E | alinda.miedema@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Ledenzaken en Groen Legioen.



  • Bestuurslid
    Jaap Broersma a.i.
    T | 06-53240785
    E | sponsoring@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:
    Sponsoring, Nieuwsbrief en Public Relations (PR) & Communicatie


  • Bestuurslid
    Niels Rietveld
    T | 06-22233031
    E | niels.rietveld@kvdrachten.nl

    Contactpersoon voor:




  • Bestuurslid
    NNB
    T |
    E |

    Contactpersoon voor:
    Acties en Activiteiten


Het bestuur is o.a. verantwoordelijk voor het maken van verenigingsbeleid, het beheren van de financiën, het voeren van de ledenadministratie, het verzorgen van voorlichting naar leden en externe betrokken/relaties, het bijeenroepen van de halfjaarlijkse ledenvergadering en het vertegenwoordigen van de vereniging.

Overzicht clusters:

Uiteraard heeft ook onze vereniging haar eigen statuten en een huishoudelijk regelement. Deze zijn hier te downloaden.

Contactadressen:

* Wedstrijdsecretariaat (vragen over wedstrijden/competitie e.d.)
Jeugdkorfbal (F t/m B teams)
Baukje Adema | wedstrijdzaken@kvdrachten.nl
Junioren- en seniorenteams:
Froukje Broersma | wedstrijdzaken@kvdrachten.nl
Teammanager A-selectie

Joke Koldijk | (058) 2501417 | teammanager@kvdrachten.nl


* Ledenadministratie/contributie
Antje Hoeksma | (0512) 542966 | ledenadministratie@kvdrachten.nl

* Informatie over korfballen bij KV Drachten/Van der Wiel
Jeltsje Boomsma | (0512) 537244 | drachten@knkv.nl

* Sponsoring

Jaap Broersma | sponsoring@kvdrachten.nl

* Mediarelaties/Perscontacten/voorlichting
Jildau Leinstra is mediacontactpersoon van onze vereniging. Journalisten/fotografen kunnen voor vragen of interviewverzoeken een email sturen naar: communicatie@kvdrachten.nl

* SNIJ Noord Hal Drachten
* Fred Brandsen (verhuur en planning hal en andere ruimten) | (0512) 525381 | planning@kvdrachten.nl

* Onderhoud korfbalaccommodatie
Jan Piepers | 06-54381540 | technischbeheer@korfbalhaldrachten.nl

* Reserveringen & bestellingen kantine Us Fertier
Harmen Fonk | 06-46075122 | harmen.fonk@kvdrachten.nl

* Webmaster & Nieuwsbrief
webmaster@kvdrachten.nl & nieuwsbrief@kvdrachten.nl