Onze bestuursleden

Bestuursleden van de vereniging

KV Drachten/Van der Wiel heeft een bestuur dat momenteel bestaat uit zes leden. Naast het bestuur functioneren 8 clusters, die elk een eigen uitvoerend takenpakket hebben.

Marco Jelsma

Financiën

marco.jelsma@kvdrachten.nl 

Beheert alles wat met geld te maken heeft.

Bart de Zee

Diverse zaken

bart.de.zee@kvdrachten.nl

Contactpersoon voor Stichting Korfbalhal, Business Club en voor Acties & Sponsoring.

Alle Broersma

TZ

alle.broersma@kvdrachten.nl

Contactpersoon voor cluster Sport (Technische Zaken)

Joran Piepers

PR & Communicatie

joran.piepers@kvdrachten.nl

Contactpersoon voor PR & communicatie, corona-werkgroep en Events & Incidenten.

Jelly Yska

Ledenzaken

jelly.yska@kvdrachten.nl

Contactpersoon voor Ledenzaken (HR & vrijwilligers)

Sabine Minkes

Secretariaat

secretariaat@kvdrachten.nl